סיורים קולינרים לחברות וארגונים

יום גיבוש מושלם

אם אתם מחפשים את הפעילות האידאלית ליום גיבוש קבוצתי – סיור קולינרי הוא הפיתרון המושלם! זו חוויה עשירה ומרעננת המשלבת מפגשים מרתקים ומופלאים עם אנשים ואוכל טוב, המספרים יחד את סיפורו של היעד בו תבחרו.

במהלך הסיור, יש זמן כמובן לשוחח, לשאול שאלות, להרים דרינקים לחיים ופשוט להנות מהחוויה הלא שגרתית.

אנו מזמינים אתכם למסע בלתי נשכח באחד מהיעדים שבחרנו בקפידה. כל הסיורים שלנו מהווים תחליף עשיר לארוחה משביעה, מלווים בקוקטיילים, יין או בירה כיד המלך ותמיד מסתיימים במשהו מתוק!

לתיאום סיור קולינרי מדהים - לחצו כאן

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כל הפרטים

למה דווקא D-tour?

התפירה המדוייקת

כל הסיורים שלנו הורכבו בהקפדה יתרה על הפרטים הקטנים, ונכתבו בידי מומחים יודעי דבר. התוצאה היא חוויה מהודקת, מלאה ומרתקת באיזון מושלם בין fun לעומק.

ההדרכה המקצועית

כבר בשיחת הטלפון אנו נבין יחד מהם הצרכים והציפיות שלכם מהסיור, ונשבץ את המדריך הנכון לקבוצה שלכם. המדריכים שלנו הם מורי דרך מהשורה הראשונה בעלי ניסיון וידע עשיר ובעלי הכשרה מעמיקה ומקיפה.

אוכלים ולא "טועמים"

בסיורים שלנו אין מגבלות. אנו נוודא שתקבלו את המנות האיכותיות ביותר – בין אם בדוכן בשוק, במסעדה חדשנית או מנת שף ייחודית שנרכיב יחד, ואנו מבטיחים שתצאו מדושנים ומרוצים.

המגוון הרחב

אנו מציעים מגוון סיורי קונספט - סיורי שווקים, סיורים בין תרבותיים, סיורי אומנות, סיורים היסטוריים, סיורי בוקר וסיורי ערב וכל זאת, בפרישה ארצית רחבה. בנוסף, באפשרותנו לתפור סיור במיוחד לצרכים שלכם.

סיורים מומלצים לקבוצות

בחרו את הסיור שמתאים לכם ונצא לדרך!

Call Now Button
WhatsApp chat