שוק בן 100 שנים

סיור קולינרי בשוק הכרמל וכרם התימנים

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הגלגול הנוכחי של שוק הכרמל המתחדש והמשתנה, ולהנות מפנינה תרבותית קולינרית שאין כמותה במדינה שלנו, שכונת כרם התימנים הסמוכה.

שוק הכרמל הופך עם השנים לשוק של אוכל ולא של מצרכים. יותר ויותר סוחרים מבינים את זה והופכים בין לילה למסעדנים. התוצאה היא ניחוחות מעורבים וייחודיים. אוכל גורמה יחיד מסוגו, לצד קבב צלוי, פיתות של fine dining מול בורקס של פעם. חנויות תבלינים משפחתיות ושקטות ולידן סוחרים שצועקים סיסמאות כמו שרק בשוק יודעים.

האם שוק הכרמל יהפוך לשוק של בליינים? מדוע השוק לא שופץ עד כה? מה הופך אותו לכל כך מתוייר? אנחנו נענה על כל השאלות האלו דרך סיפורים והמון מאכלים ומשקאות – חלקם מדוכנים משפחתיים ותיקים, אותם מפעיל כבר דור רביעי, וחלקם נפתחו לפני מספר חודשים, ומביאים משהו חדש לשוק המשתנה ללא הרף.

וכמובן שנטייל בסמטאות הפסטורליות של הכרם, נבין איך הפכה לשכונת צעירים, נוקיר את תרומתה של השכונה הזאת לתרבות הישראלית – ונאכל, כבר אמרנו?

*** הסיור מהווה תחליף לארוחה מלאה ומשביעה, והוא הרבה יותר מסיור “טעימות” ***

למי מיועד הסיור?

הסיור מיועד לקבוצות – צוותים ביום גיבוש, משפחות החוגגות אירוע משמח, או קבוצות מטיילים מאורגנות.

יחידים המעוניינים בסיור קולינרי מרתק לא פחות? לחצו על הכפתור הירשמו לסיור הקרוב הנמצא בראש הדף, והירשמו לסיור פתוח מטריף חושים בנווה שאנן או בשכונת התקווה.

לתיאום סיור קולינרי מדהים - לחצו כאן

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כל הפרטים

גלריית תמונות מהסיור:

WhatsApp chat