עמים וטעמים

סיור קולינרי רב תרבותי בחיפה

חיפה הינה דוגמא ומופת לדו קיום ורב תרבותיות.

עיר שיש בה תחבורה ציבורית בשבת, העיר התלולה ביותר בישראל עיר שבה קו הגובה קובע את מחירי הדירות, עיר חוף שבמקום חוף יש בה נמל אימתי ובתי זיקוק.

איך הפכה חיפה להיות העיר השלישית בגודלה בישראל? ולמה דווקא היא העיר המעורבת הגדולה ביותר?

על השאלות האלו ועוד נענה במהלך הסיור, תוך ביקור במגוון שכונות בעיר, שלכל אחת אופי שונה וסיפור ייחודי, אשר יחד מרכיבים את התמונה המרתקת של העיר.
חיפה בשנים האחרונות נמצאת בהתעוררות תרבותית וקולינרית. כך לצד מוסדות קולינרים וותיקים וידועים, מתגלים אוצרות חדשים שמספרים גם את סיפורה הייחודי של העיר.

נבקר בעיר התחתית. נטייל באזור השוק הישן והנמל, נהנה ממטעמים מזרח אירופיים, בירה חיפאית במעוז ההיפסטרים הערבי של ישראל, נבקר בתערוכה בגלריה מקומית. 

ואדי ניסנאס השכונה הנוצרית הותיקה בעיר, המספקת אווירה ספק אירופאית ספק גלילית. שוק ערבי שקט ופסטורלי בו נהנה משלל מטעמים מסורתיים. מאפה פאטייר, גבינות, טעימות בקצבייה המובחרת בשוק, ממתק בעבודת יד שלא לשווא שמו “גן עדן” ואירוח ביתי בגוון קולינרי מקומי, אצל תושבת הואדי.

את הסיור ניתן לקיים גם כיום פעילות שלם, בו נבקר בשכונות נוספות בעיר, כולל שכונת הדר ושוק תלפיות. נפגוש שף מקומי בסטודיו במבנה חמאם טורקי עתיק, נבקר במסגד פציפיסטי או בכנסייה מרונית ונשמע מפי איש דת את סיפורם המרתק, ונשקיף על העיר במספר נקודות.

**הסיור מהווה תחליף לארוחה מלאה, איכותית ומשביעה וכולל גם משקאות קלים ואלכוהולים**

למי מיועד הסיור?

הסיור מיועד לקבוצות – צוותים ביום גיבוש, משפחות החוגגות אירוע משמח, קבוצות מטיילים מאורגנות או כל קבוצה אחרת עם סיבה למסיבה!

לתיאום סיור קולינרי מדהים - לחצו כאן

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כל הפרטים

נגן וידאו
ימי גיבוש לקבוצות
סיור קולינרי

גלריית תמונות מהסיור:

Call Now Button
WhatsApp chat