נעים מאד,

אנחנו D-tour

מובילים אנשים להרפתקאות!

אנחנו אוהבים לטייל, לפגוש אנשים טובים בדרך, להכיר מקומות חדשים ולהסתכל בזווית קצת אחרת על מקומות מוכרים ואהובים. ובדיוק ככה נראים הסיורים שלנו.

אנחנו מאמינים שסקרנות היא המביאה אנשים לצאת איתנו למסע. בסיורים שלנו נענה על השאלות הכי מסקרנות דרך הרגליים, העיניים, הריחות, הצלילים והטעמים. וחשוב לא פחות, דרך הלב! במפגשים עם מקומיים, שיחלקו איתנו את סיפורם האישי או יארחו אותנו בביתם, נבין את סיפורו של המקום אליו הגענו.

הסיורים שאנחנו מציעים הם הרבה מעבר לחשיפה למקומות חדשים או למידה על תרבות אחרת. אצלנו המשתתפים מרגישים חלק ממשהו שקודם היה זר להם. לא רק בואו תראו ובואו תטעמו, אלא בואו תרגישו! 

בכל סיור שלנו, ולא משנה אם הגעתם לסיור קולינרי בשוק, סיור אומנות בדרום העיר או סיור קולינריה דרוזית בגליל, תקבלו חוויה שלמה ובלתי נשכחת.

לאורך הסיור אתם תופתעו בכל עצירה מחדש. בזכות הדרך הייחודית שלנו, התחנות שנבחרות בקפידה, ההדרכה המדויקת, והסיפורים המרתקים – מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת!

לתיאום סיור קולינרי מדהים - לחצו כאן

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כל הפרטים

הצוות שלנו

המדריכים שלנו:

המדריכים שלנו הם מורי דרך מוסמכים, שחקנים, משוררים, אמנים ושפים – ואנחנו עושים את הכול כדי להתאים את המוביל הנכון, לסיור הנכון ולקבוצה הנכונה.

בואו לפגוש אותם!

דוד כהן – מייסד ומפתח תוכן:

“אחרי 3 תארים באקדמיה, ועבודה רבה עם אנשים במסגרות שונות, הבנתי שמקומי הוא במפגש הבלתי אמצעי. במקום בו אנשים נפגשים וחולקים רסיסי חיים, תחת חיוך, ארוחה טובה, או כוס קפה, והכי חשוב – במרחב הטבעי שלהם.

התרבות הישראלית היא עבורי המרתקת ביותר בעולם. הן בשל גילה הצעיר, הן בשל ההיסטוריה העמוקה אליה היא מחוברת, והן בשל החיבור בין שני אלה. כי כל אחת מהתרבויות המרכיבות אותה, גם אם היא פה אלפי שנים וגם אם עשתה עליה לפני שני דורות, היא כל כך עשירה לכשעצמה שהאינטגרציה ביניהן יוצרת מגוון ועושר אינסופי.

ה”תפירה” של כל סיור, כמעין נתיב בלתי נראה, נותנת מקום לסך חלקיי להתבטא – היועץ הארגוני, המוסיקאי, האבא, והישראלי – וליצור יחד חוויה טרנספורמטיבית עמוקה.”

Call Now Button
WhatsApp chat